Michael Jackson – Billie Jean

Jau seniai aišku kad Billie Jean yra sėkmingiausias Maiklo Džeksono visų laikų singlas per visą jo karjerą, tačiau kadaise, albumo „Thriller“ įrašymo metu, tuo tikėjo ne visi. Prodiuseris Kvinsi Džonsas netgi pareiškė, kad daina silpna, po to pridėjo, kad kūrinio intro per ilgas, o galiausiai ir pavadinimas neteisingas.
Tačiau Maiklas buvo tvirtas ir garsaus prodiuserio kritikos neėmė giliai į širdį.
Tam, kad įrodytų kad tai – šimtaprocentinis hitas, atlikėjas dirbo ilgus mėnesius. Kūrinio boso partija buvo įrašinėjama tris mėnesius, o tobulinant įrašą iki galutinio suvedimo buvo padaryta net 91 dainos versija.
Dainos tema buvo artima daugeliui to meto pop pasaulio žvaidždžių. Manoma, kad dainos heroje tapo viena išprotėjusių Maiklo Džeksono gerbėjų, kuri tvirtino, kad jis yra dvynukių tėvas, o vėliau atsiuntė dainininkui pistoletą ir pasiūlė juo pasinaudoti. Pats Maiklas sakydavo, kad Billie Jean tai visų išprotėjusių fanų veidrodis.
Vaizdo klipo režisierius Stivas Baironas filmavimo pradžioje tvirtino, kad Billie Jean ir šokiai – tai nesuderinama. Dabar apie net keista pagalvoti, juk Maiklas Džeksonas mūsų atsiminimuose be šokių – tas pats kas grupė Kiss br makiažo.