Dabar: Muzika
  • Home
  • Naujienos
  • Radijo stotis „GOLD FM“ nuo šiol girdima ir Varėnoje

Radijo stotis „GOLD FM“ nuo šiol girdima ir Varėnoje

2017 liepos 18 Naujienos


Liepos 14 dieną, radijas „GOLD FM“ pradėjo savo transliacijas Varėnoje.

Praėjusių metų pradžioje grupės ABBA kūriniu „Waterloo“ startavusi radijo stotis transliuoja nuolat atnaujinamas žinių programas, pokalbius su kultūros ir meno atstovais, žinomais ir įdomiais svečiais. Kasdien klausytojai gali girdėti temines laidas, pvz. apie teisingą mitybą ir sveikatą, įdomias verslo istorijas bei saviugdos patarimus.

„GOLD FM“ šios vasaros sezoną pasitiko su šūkiu “Daugiau laiko patikrintų hitų!”, kad per atostogas nepristigtų puikios muzikos.

“Žinojome, kad iki šiol Varėnoje nebuvo didelio radijo stočių pasirinkimo. Labai tikimės, jog mūsų siūlomą kokybišką auksinės muzikos įvairovę, įdomias laidas ir operatyviai atnaujinamas žinias įvertins ne tik varėniškiai, bet ir grybingas bei vaizdingas apylinkes mylintys miesto svečiai”, – atviravo radijo stoties vadovas Evaldas Griškevičius.

Vyresnei auditorijai skirtas radijas „GOLD FM“ Varėnoje ir apylinkėse nuo šiol girdimas 99.5 MHz dažniu.
Visą parą, 14 –os siųstuvų tinkle, transliuojanti radijo stotis girdima Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Utenoje, Ukmergėje, Raseiniuose, Druskininkuose, Palangoje ir Visagine, o nuo šiol ir Varėnoje.


Žymės: ,

Dalintis